Forum Diyarbakır’la Kurumsal
Forum Diyarbakır

Kurumsal

10.06.2015 tarihinde faaliyete geçen Forum Diyarbakır 55.000 m2 kiralanabilir alanı, 116 mağaza ve 1.275 araçlık otoparkı ile Diyarbakır ve Bölgenin en kaliteli, en keyifli Alışveriş ve yaşam merkezidir. Bünyesinde Hipermarketi, 8 Salonlu Sineması, 116 mağaza, kafe-restoran ihtiva etmektedir. Üç katlı olan Forum Diyarbakır, bölge yerel mimarisinden esinlenerek tasarlanan iç avlusu, ayrıca Diyarbakır bazalt taşları kullanılarak inşa edilen Diyarbakır Sur’ larını andıran dış cephesi farklı mimarisinin en güzel örneğidir.

Misyonumuz Forum markasının kalite, kurumsallığı ve önce hizmet anlayışını var olan değerlerden daha yukarı taşımaktır. Vizyonumuz ise; var olan enerjimizle gelecekte de, Diyarbakır ve Bölgenin sürdürülebilir kalite anlayışının ilk akla gelen AVM ve Yaşam Merkezi olarak her zaman Forum Diyarbakır’ın hafızalarda var olan yerinin ileriki yıllarda da ilk sırada yer almasıdır.

Bölgede ilk defa var olan birçok markayı Forum Diyarbakır çatısı altında, siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.